Strona główna > Dla przyszłych mam

DLA PRZYSZŁYCH MAM


KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA DLA PRZYSZŁYCH MAM

Okres oczekiwania na narodziny Twojego dziecka jest pod wieloma względami wyjątkowy i warto w tym czasie szczególnie zadbać o dobrą kondycję i samopoczucie. Okres ciąży to nie tylko okres radosnego oczekiwania, ale także wielkiej transformacji Twojego organizmu obarczony wieloma trudami i niedogodnościami. To czas widocznych zmian w Twoim wyglądzie, sposobie poruszania się i niejednokrotnie dolegliwości wynikających z pojawienia się "najpiękniejszych dodatkowych kilogramów".

Jedną z częściej spotykanych dolegliwości okresu ciąży są bóle w dolnej partii kręgosłupa, miednicy, nóg, szyi, barków oraz obrzęki, zwłaszcza w okolicy kostek i stóp . Są one wynikiem zmiany środka ciężkości u kobiety wraz z rozwojem dziecka, przeciążenia mięśni kręgosłupa, pogłębienia lordozy lędźwiowej oraz ucisku naczyń krwionośnych i zaburzenia przepływu krwi.

Najskuteczniejszą formą walki z nimi jest masaż. Specjalne techniki pozwalają na odprężenie, rozluźnienie, lepsze ukrwienie napiętych mięśni, delikatny masaż limfatyczny najbardziej obciążonych partii Twojego organizmu oraz znaczne zmniejszenie obrzęków. Zabieg poprawi Twoje samopoczucie, zrelaksuje i uwolni od nadmiernego stresu i napięć. Szczególnie wskazany jest masaż dla kobiet czynnych zawodowo, u których oprócz dolegliwości bezpośredni związanych z okresem ciąży pojawia się napięcie związane ze stresem zawodowym.

Masaż w tym okresie jest polecany kobietom w każdym wieku, niezależnie od ilości już przebytych ciąż począwszy od drugiego miesiąca ich trwania.

Polecamy zarówno zabiegi częściowe na najbardziej obciążone partie ciała jak i na zabiegi na całe ciało.

W masażu stosowane są miękkie techniki, najczęściej będące wynikiem kombinacji ruchów głaskania, rozcierania, ugniatania i spokojnej wibracji.

Zabiegi trwają od 30-80 minut. Wykonywane są w wygodnej i bezpiecznej dla kobiety pozycji leżącej, bocznej, kolankowo-łokciowej - zależnie od rodzaju zabiegu i okresu ciąży.

W naszym Studio zabiegi wykonuje doświadczona, dyplomowana magister rehabilitacji pod nadzorem lekarza specjalisty ginekologa-położnika.

Proponujemy również szereg zabiegów kosmetycznych dla poprawy kondycji skóry, skutecznych w profilaktyce rozstępów, cellulitu, zabiegów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych na twarz i ciało wykonywanych w oparciu o bezpieczne, pozbawione substancji konserwujących kosmetyki Moor Spa.

BIELSKO-BIAŁA, UL. GRUNWALDZKA 29, TEL. KOM. 788 197 882
Copyright © MMVII Studio Urody i Dermatologii Estetycznej. Wykonanie i utrzymanie WizjaNet
strona kojarzona z: dermatologia bielsko, dermatologia estetyczna bielsko, kosmetyka lekarska bielsko, kosmetyka lekarska, mikrodemabrazja bielsko, kawitacja, kawitacja bielsko, kwas hialuronowy bielsko, medycyna estetyczna bielsko, peeling bielsko, studio urody bielsko, botox, botox bielsko, wypałniacze, odmładzanie, przebarwienia bielsko, blizny bielsko, makijaż bielsko, kosmetyczny gabinet bielsko